Przeskocz do treści

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.”

Mikołajki to czas radości i prezentów. Jednak nie dla wszystkich dzieci jest to czas beztroski. Wiele dzieci z naszej okolicy poprzez swoją chorobę nie może w pełni cieszyć się z nadchodzących Świąt. Dlatego też Wolontariusze działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu postanowili przeprowadzić w naszej szkole mikołajkową zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Trwała ona zaledwie tydzień, ale jej efekt przerosły najśmielsze oczekiwania. Uczniowie Naszej szkoły bardzo ochoczo włączyli się w tę akcję. Codziennie przynosili ogrom słodkości dla potrzebujących. Dziękujemy serdecznie Naszym wspaniałym Uczniom za okazane serce i współczucie dla potrzebujących. Dziękujemy Rodzicom, dzięki którym cała ta akcja mogła zostać przeprowadzona i przyniosła tak wspaniałe efekty.
/Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu, Wolontariusze/