Przeskocz do treści

Sukcesy naszych uczniów w nauce j. angielskiego i j. niemieckiego

Success

Moi Drodzy!

Posłużę się cytatem ze zdjęcia: sukces sam nie przyjdzie do ciebie, to ty musisz pójść po niego.

Gratuluję uczniom z naszej szkoły, którzy już odnieśli sukces w nauce języka angielskiego przechodząc do kolejnego etapu Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.

Finał już 10 marca. Trzymamy kciuki, żeby wygrali!

Kolejne wielkie osiągnięcie to zakwalifikowanie się 5 uczennic do następnego etapu w konkursie TANDEM organizowanym przez szkołę SPLOT, gdzie trzeba się wykazać wiedzą i umiejętnościami z dwóch języków: angielskiego i niemieckiego naraz. Nasze siostry bliźniaczki zajęły 2 i 3 lokatę wśród uczestników z czterech powiatów: nowotarskiego, nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. (!) Teraz czeka ich kolejny test pisemny w sobotę 14 marca, a potem sprawdzian ustny. Czekamy na zwycięstwo!

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych :

1. Dakota Pazgan kl. 7B
2. Dominik Grucela kl. 7B
3. Julia Wiergowska kl. 7B
4. Patrycja Urasińska kl. 7A
5. Patryk Maciuszek kl. 7B
6. Aneta Choróbska kl. 7B
7. Julia Nowak kl. 7B
8. Marlena Baran kl. 7A
9. Nikoletta Łuszczyk-Gąsienica kl. 8C

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Językowego Tandem:

1. Amelia Budzik kl. 8B
2. Aleksandra Budzik kl. 8B
3. Marlena Wnęk kl. 8B
4. Julia Wiergowska kl. 7B
5. Oliwia Mrówka kl. 7B

Osiąganie sukcesu to długi proces. Zacznij swoją podróż do sukcesu przestrzegając dwóch zasad: zasada nr 1 – zacząć, zasada nr 2 – nie poddawać się.

Tego Wam Wszystkim życzę!

Edyta Wąchała