Przeskocz do treści

PAMIĘTAMY

Pamietamy2

11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Jest to także data aresztowania patrona naszej szkoły – Franciszka Świebockiego. Z tej okazji ZSU przygotował dwie akcje dla uczniów naszej szkoły.

Pierwsza z nich dotyczy zmiany zdjęcia profilowego na platformie Teams. Każda osoba, której ikona będzie nawiązywać do Święta Odzyskania Niepodległości , otrzyma przywileje Szczęśliwego Numerka w dniu 13.11.2020r. Zdjęcia profilowe można zmieniać do 13.11.2020r.

Druga z nich polega na wysłaniu swojego zdjęcia z symbolem narodowym (np. flagą) na maila zsuspbarcice@gmail.com. Każdy uczeń, który to zrobi, otrzyma pozytywną uwagę do dziennika. Obrazy można wysyłać do 13.11.2020r. Jeśli zdjęć uzbiera się wystarczająco dużo, zostanie z nich zrobiony kolaż na stronę szkoły.

Przewodnicząca SU

Janczak Justyna