Przeskocz do treści

Konkurs fotograficzny pt. „Wielkanoc – Nadzieja”

20210507 131344
Konkurs

Święta Wielkiej Nocy zawsze kojarzą nam się z nadzieją. Dlatego też Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny nawiązujący do ich symboliki. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły. Chociaż pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany związane z organizacją roku szkolnego i radykalnie odmieniła tryb nauczania, to jednak nie przeszkodziła w przeprowadzaniu konkursu, który pozwolił nam na nowo odkryć nie tylko wagę i znaczenie tych Świąt, ale także talenty naszych Uczniów. Komisja mająca wyłonić zwycięzców miała nie lada problem, gdyż poziom artystyczny był bardzo wysoki, a nie jeden profesjonalny fotograf pozazdrościłby wrażliwości i warsztatu. Po długich i burzliwych obradach Zwycięzcy zostali wyłonieni.


1 miejsce - Konrad Krzywdziński z klasy 6d

2 miejsce - Joanna Olszowska z klasy 8a

3 miejsce - Karolina Kulpa z klasy 2a


Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.
Słowa wdzięczności kierujemy także na ręce Pana Burmistrza - Jacka Lelka i Urzędu Miasta i Gminy Stary Sącz za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników.