Przeskocz do treści

Akcja charytatywna- Lwów 10.2021

Img 20211019 Wa0017
Akcja charytatywna

„Ciągle istnieją wśród nas anioły.  Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.” /Phil Bosmans/

Końcem października uczniowie naszej szkoły licznie i z ogromnym zaangażowanie wzięli udział w akcji przekazania darów dla polskich dzieci mieszkających w sierocińcach na Ukrainie. Na ręce Pani Prezes Iwony Romaniak zostały przekazane słodycze, artykuły papiernicze, środki czystości i higieny osobistej. Przekazaniu darów towarzyszyło spotkanie z Panią Iwonką, która przybliżyła dzieciom warunki w jakich żyją dzieci w sierocińcach. Opowieści Pani Iwony wywarły duże wrażenie, gdyż nie każdy zdawał sobie sprawę, ze gdzieś – nie tak  daleko żyją dzieci, dla których los nie jest tak łaskawy . Pozbawione najbliższych egzystują  z dnia na dzień modląc się o wsparcie od ludzi dobrego serca.                   Na szczęście mogą liczyć na pomoc naszych uczniów, którzy wraz z rodzicami natychmiastowo odpowiadają na  ich prośby o pomoc.

Z całego serca składamy podziękowania za zaangażowanie rodzicom, uczniom naszej szkoły, Dyrekcji  i nauczycielom.  Po raz kolejny dzięki włączeniu się w akcję mogliśmy sprawić, ze uśmiech zagościł na tych małych twarzyczkach.