Przeskocz do treści

WYRÓŻNIENIE DLA SKW

Img 20211221 181031 Kopia
Wyróżnienie

Grudzień to miesiąc podsumowań. Dlatego też jak co roku działania naszego klubu Wolontariatu zostały skrupulatnie przeanalizowane. W tym roku ewaluacja miała nietypowy charakter, gdyż nasze działania zostały docenione w szerszym gronie. Zostaliśmy zaproszeni  (z racji obostrzeń sanitarnych nasza szkołę reprezentowały Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu i Koordynator Liderów Promocji Zdrowia) na Pierwszy Sądecki Festiwal Wolontariatu, który odbył się w Nowym Sączu 21 grudnia. Wydarzeniu temu towarzyszyło wręczenie wyróżnień za wkład w rozwój wolontariatu.  Dzięki głosom komisji oraz wszystkich czytelników  portalu sadecki.news uplasowaliśmy się w czołówce organizacji działających bezinteresownie na rzecz potrzebujących. Wyróżnienie to tym bardziej stanowi dla naszego klubu ogromna dumę, gdyż byliśmy najmłodszymi uczestnikami konkursu.

Dzięki wspaniałej, wytrwałej i sumiennej pracy naszych wolontariuszy działania Szkolnego Klubu Wolontariatu zostały uhonorowane nie tylko wyróżnieniem, ale i ogromnym uznaniem wśród osób, które kilkanaście lat prężnie działają w organizacjach niosących pomoc potrzebującym . Barcicka młodzież udowodniła, ze nawet w tych ciężkich czasach pandemii pomoc ma moc i jeżeli nadarza się stosowna okazja do czynienia dobra, to bez wahania włącza się w wspieranie tych, którym życie nie szczędzi ciężkich i bolesnych doświadczeń.

Z całego serca gratulujemy wszystkim członkom Szkolnego Klubu Wolontariatu, ich Rodzicom i Wychowawcom życząc dalszej energii, siły , satysfakcji i niegasnącego zapału na kolejny rok