Przeskocz do treści

Mamy podium!

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowosądeckiego

3fb81a90 6955 4ff2 Abb2 Ea21b5aae29d
Igrzyska

Dzisiaj tj. 23 maja 2022r. reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Jasińska Anastazja,  Jasińska Nicola, Grucela Magdalena, Legutko Amelia, Pawlik Emilia, Bielak Agata, Zuzanna Zelek, Koszkul Magdalena, Tokarczyk Martyna, wzięła udział w Powiatowych  Mistrzostwach Piłki Nożnej klas IV -VI. 

W rozgrywkach wzięło udział 12 szkół z powiatu nowosądeckiego. Nasze  dziewczęta  wygrały wszystkie mecze eliminacyjne i zakwalifikowały się do rozgrywek finałowych. W finałach jednak uległy zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej w Binczarowej i SP w Rożnowie zajmując tym samym    III miejsce w Powiecie.

Gratulujemy naszym zawodniczkom, które w każdym meczu nie szczędziły sił, wykazały się dużymi umiejętnościami technicznymi ,ambicją, wolą walki oraz dużym hartem ducha.