Przeskocz do treści

Zbiórka darów

1653605975316
Zbiórka darów

„Nie martw się tak bardzo problemami, jakimi żyje świat, ale po prostu odpowiadaj na potrzeby konkretnych ludzi.”
Matka Teresa z Kalkuty

W minionych tygodniach gościliśmy dwukrotnie w naszej szkole Panią Prezes Fundacji Bratnia Dusza - Iwonę Romaniak oraz Pana Dariusza Cieślę- wiceprezesa Małopolskiego Oddziału Okręgowego PCK. Pani Iwonka przyjechała po dary, które w tak ogromnej ilości zostały zebrane w naszej szkole. Zarówno Pani Iwonka, jak i Pan Dariusz byli pod wrażeniem ofiarności mieszkańców Barcic. Z całego serca pragniemy w i ich i  swoim imieniu podziękować każdemu, kto podzielił się swoim sercem z tymi, którym los nie szczędzi w ostatnim czasu  smutków i niepokojów. Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom, Paniom Sekretarkom, Wolontariuszom i Paniom Sprzątającym - którzy spędzili wiele godzin sortując i pakując dary. Pragniemy też skierować słowa podziękowania każdemu, kto wspierał nas nie tylko materialnie, ale też duchowo - dobrym słowem, modlitwą i pamięcią.

                 /J.Sz-K./