Przeskocz do treści

Mini – siatkówka dziewcząt i  chłopców klas 4-6.

20 stycznia 2023r.  nasza szkoła była organizatorem Gminnych Rozgrywek Mini – siatkówki dziewcząt i  chłopców klas 4-6.  W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące  szkoły: SP Barcice, SP Popowice, SP Nr 1 w Starym Sączu, SP Nr2  w Starym Sączu.  Turniej rozegrano systemem „każdy                   z każdym”.  Każda drużyna walczyła bardzo ambitnie, wykazując się dużymi umiejętnościami.  Nie brakowało również emocji w grupie chłopców rozegrano zacięty finał pomiędzy SP Nr 2 w Starym Sączu a SP  Barcice. Zwycięską drużynę wyłonił tie -break  wygrany przez reprezentację SP Nr2 17 – 15

Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczęta                                                                                                  

I miejsce SP Nr2 w Starym Sączu
II miejsce SP Barcice
III miejsce SP Nr1 w Starym Sączu
IV miejsce SP Popowice

Chłopcy
I miejsce SP Nr2 w Starym Sączu
II miejsce SP Barcice
III SP Popowice

Naszą szkołę reprezentowali:

Zespół Dziewcząt: Wnęk Sandra, Tokarczyk Lena, Grucela  Anna, Koszkul Magdalena, Jarzębak Gabriela, Zelek Zuzanna, Gwiżdż Aleksandra, Grabek Weronika, Citak Zuzanna, Lelito Daria, Gumulak Anna.

Drużyna chłopców: Wąchała Julian, Wawrzyniak Kacper, Wojtaszek Wojciech, Kołacz Filip, Tokarczyk Rafał, Maciej Janik, Gacek Marcin, Kołbon Kamil.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Dziękujemy również sędziom w składzie: A. Mułka, Z. Kutak, B. Tokarczyk, I. Wandas, M. Bochniarz, których praca ułatwiła szybkie i sprawne przeprowadzenie turnieju.

Dziękujemy zawodnikom oraz ich nauczycielom za przybycie, a zwycięskim drużynom życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.