Przeskocz do treści

Gminne Rozgrywki Mini-Siatkówki dziewcząt i chłopców klas 4-6

16 stycznia 2024r.  nasza szkoła była organizatorem Gminnych Rozgrywek Mini – Siatkówki dziewcząt i chłopców klas 4-6. Niestety w kategorii chłopców jedyną drużyną była reprezentacja naszej szkoły. w grupie dziewcząt rywalizowały ze sobą reprezentacje czterech szkół. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Każda drużyna walczyła bardzo ambitnie, wykazując się dużymi umiejętnościami. 

Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczęta                                                                                                   

I miejsce SP Nr2 w Starym Sączu
II miejsce SP Barcice
III miejsce SP Nr1 w Starym Sączu   
IV miejsce SP Popowice

Naszą szkołę reprezentowali:

Zespół Dziewcząt:   Grucela  Anna, Koszkul Magdalena, Jarzębak Gabriela, Lelito Daria, Gumulak Anna, Julia Tokarczyk, Magdalena Ryś, Izabela Mikulec, Natalia Nowak, Anna Citak.

Drużyna chłopców: Wojtaszek Wojciech, Kołacz Filip, Tokarczyk Rafał, Maciej Janik, Gacek Marcin, O. Lulek, Sz. Kusek, K. Łabuda, J. Roztocki, K. Tokarczyk

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, a w sędziowaniu pomagali: Z. Zelek, A. Gwiżdż, J. Wąchała, F. Durlak, K. Kołbon, M. Hebda. Dziękujemy całej ekipie sędziowskiej dzięki, której zawody przebiegły szybko i sprawnie.

Dziękujemy zawodnikom oraz ich nauczycielom za przybycie, a zwycięskiej drużynie życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.