Przeskocz do treści

III edycja konkursu recytatorskiego

W czwartek 18.04.2024 r. nasza szkolna biblioteka gościła uczniów klas I-VIII – uczestników konkursu recytatorskiego „Wanda Chotomska przyjaciółką dzieci” i „Czesław Miłosz Patronem Roku 2024”. Prowadzenia uroczystości podjęły się uczennice klasy 5c: Pola Obrzud i Julia Wańczyk. Zgromadzonych przywitał dyrektor szkoły Pan Grzegorz Garwol, który otworzył konkurs. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: pani Lidia Cabała (emerytowany nauczyciel naszej szkoły), pani Anna Czyż-Kucharczyk (pedagog szkolny) i pani Patrycja Dulak (psycholog).                                                                                                      

W wyniku zmagań konkursowych szanowne jury wyłoniło zwycięzców.

W konkursie „Wanda Chotomska przyjaciółką dzieci”

w kategorii klas 1-2:

I m-ce Karol Kozik 1a
II m-ce Martyna Bochniarz 2b
III m-ce Sabina Kołacz 2a
             Amelia Kłak 1b

w kategorii kl. 3-4:

I m-ce Artur Owsianka 3a
II m-ce Oliwia Bochniarz 3a
III m-ce Michał Tomasiak 4b

W konkursie „Czesław Miłosz Patronem Roku 2024”

I m-ce Alicja Kożuch 5c
II m-ce Amelia Kołodziej 6c
III m-ce Urszula Baczyńska 7b

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali skromny upominek i pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy  zwycięzcom, a wszystkich uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.