Przeskocz do treści

Kolejni zwycięzcy w konkursach plastycznych

Miło nam poinformować, o kolejnych uczniach naszej szkoły nagrodzonych w konkursach plastycznych.

W XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Poezja w obrazach" pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego praca malarska Jana Gumulaka z kl. IVb zajęła pierwsze miejsce, a wyróżniony został rysunek Karola Gąsienicy- Łuszczyka z kl. VIIc. Wyróżnienie zdobyła też Maria Kotarba z kl. VIIa, która w tym konkursie reprezentowała PMDK w Starym Sączu.

W VIII edycji gminnego konkursu „Sądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II” pod hasłem „Jan Paweł II (nie)znany” uczennice klasy VIIa Zuzanna BarnachMaria Kotarba zajęły ex aequo II miejsce.

Natomiast w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko wypadków znamy” naszą szkołę w starszej grupie wiekowej reprezentowali bracia MaciejSzymon Mikulscy z kl. Vc. Na etapie rejonowym praca Szymka zdobyła II miejsce, natomiast Maćka została wyróżniona.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.

MBM