Przeskocz do treści

Gminne rozgrywki mini piłki siatkowej drużyn mieszanych klas 4-6

Img20230324131702
Zawody

W dniu 23.03.2023r, w Hali Sportowej  Szkoły Podstawowej w  Barcicach , odbyły się gminne rozgrywki mini piłki siatkowej drużyn mieszanych klas 4-6, w rozegrane ramach obchodów Gminnego Dnia Zdrowia.

W spotkaniu wzięło udział 6 szkół z naszej gminy. W pierwszym etapie zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach. Mecze rozegrane zostały do dwóch wygranych setów. Jeden set grała drużyna  dziewcząt , drugi set drużyna chłopców. W przypadku remisu  został rozegrany  tie- break, w składzie mieszanym. 

Mecz finałowy został rozegrany  pomiędzy reprezentacją  Szkoły po Podstawowej  nr. 2   Starym Sączu a  zawodnikami Szkoły Podstawowej z  Przysietnicy. Wszyscy zawodnicy z dużym zaangażowaniem walczyli o każdy punkt, nie zapominając o zasadach fair play.

Z finałowej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego ze Starego Sącza.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce  Stary Sącz nr 2
II miejsce Przysietnica
III Popowice
IV Barcice
V Gaboń
VI Skrudzina

 Naszą szkołę reprezentowali:

Zespół Dziewcząt: Tokarczyk Lena, Grucela  Anna, Koszkul Magdalena, Jarzębak Gabriela, , Gwiżdż Aleksandra, Grabek Weronika, Lelito Daria, Gumulak Anna, Ryż Magdalena, Maślanka Alicja, Łękawska Gabriela,

Zespół Chłopców: Wąchała Julian, Janik Maciej, Kretek Hubert, Lulek Oliwier, Wojtaszek Wojciech, Kołacz Filip, Tokarczyk Rafał, Zaryczny Miłosz, Górka Bartłomiej.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Dziękujemy również sędziom w składzie: A. Mułka, Z. Kutak, B. Tokarczyk, N. Rumin, G. Smajda, E. Łabuda, których praca ułatwiła szybkie i sprawne przeprowadzenie turnieju.

Dziękujemy zawodnikom oraz ich nauczycielom za przybycie, a zwycięskim drużynom życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach sportowych.